Vücut Bakımı:
Zeytinyağı İle Nasıl Bronzlaşılır

Bronzluk elde etmek istiyorsanız doğal olarak bronzlaştıran zeytinyağını denemelisiniz.Zeytinyağı cildi yumuşak ve pürüzsüz hale getirirken cildin derinliklerine inerek nemlendirici mineral sağlar.Zeytinyağı ayrıca güneşin ısısını çekerek fanstastik bir bronzlaşma sağlar.Zeytinyağı ile bronzlaşma yolları karşınızda.

Zeytinyağının farklı türleri vardır.Güzel bir bronzluk için ihtiyacınız olan ise sızma zeytinyağıdır.

*Öncelikle kendinize geniş bir bronzlaşma yatağı seçip geniş ölçekli bir havlu yerleştirin

*30 dakika zaman tutun.Bronzlaşmak için zaman tutmalısınız.

*Beze küçük bir yağ parçası sürün yüzünüzde dahil tüm vücudunuza sürün.

*Sırt üstü uzanın rahatlayın ve gözlerinizi kapatın.

*30 dakika boyunca 1 kez tüm vücudunuzun arkasına bezle zeytinyağı sürün.Gerekli görürseniz yüzünüze de sürün.

*Daha sonra bir 30 dakika daha tutup yüz üstü yatın.

*Bronzlaşma oturumu tamamlandığında duşa girip zeytinyağını tüm vücudunuzdan sabunla çıkarın.Eğer daha lüks bir tedavi istiyorsanız köpük banyosunun içinde bir süre dinlenebilirsiniz.Yavaşça lif ile vücudunuzu yıkayın ve nasıl pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olduğunuzu görün.

Bronzlaşmak için zeytinyağı kullanırken saf zeytinyağı olmasına dikktetmelisiniz.Zeytinyağının işlenmiş türlerinde yapay maddeler olduğu için cildiniz için uygun olmayabilir.Daha öncede dediğimiz gibi saf olduğu için sızma zeytinyağı cilt için eni iyisidir.

Bilindiği gibi zeytinyağı hem sağlık açısından hem de cilt açısından çok yararlıdır.Onun doğal özellikleri cildinizi yumuşak ipeksi ve pürüzsüz yapar.Güneşin parlak ısısını çeken zeytinyağı diğer bronzlaşma ürünlerinde olmayan bir özelliğe sahiptir.Kısa sürede zeytinyağı ile güzel bir bronzluğa ulaşabilirsiniz.

Güneşe çok fazla maruz kalmanın bir çok sakıncası olabilir.Bunlardan bazıları erken yaşlanma ve cilt kanseridir.Ayrıca güneşte çok fazla kalma gözlere de zarar verebilir.Bunun için bronzlaşırken dikkatli olmalısınız.Bir saatten fazla güneş ışığına maruz kalmamalısınız.

Zeytinyağında cildinize zarar verebilecek hiç bir kimyasal yada yapay madde yoktur. Guzellikhaber.com olarak tavsitemiz zeytinyağı kullanarak aynı zamanda gelişmekte olan cilt hastalıkları riskini en aza indirebilirsiniz.Özellikle cilt enfeksiyonlarını iyileştirebilirsiniz.

Eğer güzel bir bronzlaşma istiyorsanız ticari ürünlere talep etmeyin.Sadece bir şişe sızma zeytinyağı kısa sürede size harika bir bronzluk sağlayacaktır.Bu müthiş yağı kullanarak verdiği yararlardan cildinizin faydalanmasını sağlayın.Ayrıca yemeklerinizde de bu yağı tercih ederek sağlığınızı koruyun.

Zeytinyağı ile doğal bronzlaşma yöntemi size yıl boyunca yumuşak ,pürüzsüz ve parlak bir cilt sunacaktır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Zeytinyağı İle Nasıl Bronzlaşılır" Yorumları

5 Yıl Gençleşmek İçin 10 Önemli İpucu
5 Yıl Gençleşmek İçin 10 Önemli İpucu, Herkes olduğu yaştan daha genç görünmek ister.Özellikle yaş...

Haberi Oku