Teknoloji:
OxyGeneo: Cildiniz İçin Yeni Nesil Cilt Bakımı Teknolojisi

Cilt hücreleriniz daha fazla oksijen alırsa cildiniz olduğundan daha iyi görünecektir, öyle değil mi? OxyGeneo teknolojisi size temel olarak bu imkanı sağlıyor. Kullanılan oksijen teknolojisi etkili anti aging formüllerle birleşince uygulama bölgesindeki dokular oksijeni doğal bir şekilde emiyor ve bunun cilt üzerinde fark edilir derecede aydınlatıcı ve gençleştirici etkileri oluyor. NeoRevive veya NeoBright formülleri eşliğinde uygulanan bu teknolojinin ciltte ne gibi farklılıklar oluşturduğunu bilmek ister misiniz?

Solgun bir görünümü olan cansız ciltleri canlılıkla ışıldayan ciltler haline getiriyor.

Derinleşmemiş çizgi ve kırışıklıkların daha belirsiz görünmesini sağlıyor.

Yüzün doğal bir şekilde, bol miktarda oksijen almasını sağlıyor. OxyGeneo tedavisinin uygulandığı dokulardaki oksijen emilimi artıyor.

Yüzeysel tabakaları zarar vermeksizin soyarak cildi ölü hücrelerden, birikmiş kirlerden arındırıyor.

Kuru ciltleri besliyor, fark edilir derecede nemlendiriyor.

Güneş ışınları yüzünüzde hasar oluşturduysa veya cildinizde renk tonu farklılıkları varsa NeoBright formülünü mutlaka denemelisiniz çünkü özellikle bu tip cilt sorunlarına çok iyi geliyor.

Günümüz kadınlarının çoğu çalışıyorlar ve yoğun bir tempoları oluyor. Güzellik adına birtakım uygulamalar yaptırmayı seviyorlar ve bu uygulamaların fazla zaman almayan, pratik bir şekilde uygulanan, cildi tahriş etmeyen, günlük hayata ara vermeyi gerektirmeyen ve bariz bir etki yapan şeyler olmasını istiyorlar. OxyGeneo bütün bu özelliklere sahip bir cilt bakımı yöntemi olarak bugünlerde kendinden oldukça sık söz ettiriyor.

Unutmadan ekleyelim; OxyGeneo uygulaması yaptırdıktan sonra guzellikhaber.com olarak önerimiz dikkat etmeniz gereken tek şey tedaviyi takip eden 24 saat boyunca cildinizi hipo – alerjenik bir güneş kremiyle korumak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"OxyGeneo: Cildiniz İçin Yeni Nesil Cilt Bakımı Teknolojisi" Yorumları

Mucizevi Buluş "Tüp Bebek" Uygulaması
Mucizevi Buluş "Tüp Bebek" Uygulaması, 35 yıldır uygulanmakta olan tüp bebek uygulaması şimdi...

Haberi Oku