Sağlık:
Yaşlanma Karşıtı 10 Vitamin!

Yaşlanma, kırışıklık,yaşlılık lekeleri, pullanma, ince çizgiler ve pigmentasyonlar doğal bir süreçtir. Ama uygun bir cilt bakımı ile bunlara meydan okuyabilirsiniz kesinlikle. Yaşlanma karşıtı 10 vitamin ile sizde doğal süreç olan yaşlanmanın önüne geçebilirsiniz. Yaşlanma belirtileri her kadın için şüphesiz sinir bozucu bir durumdur.Bütün çabalarınıza rağmen bunlardan kurtulamıyorsanız yaşlanmayı önleyen 10 vitamini deneyin.

C Vitamini : C vitamini cildi aydınlatan aktif bir anti-oksitleyici bir vitamindir. Bu özelliği ile çizgilerin ve kırışıklıkların önüne geçer.Ayrıca güneş lekelerine meydan okuyan antioksidanlar bakımından zengindir.Bu vitamin aynı zamanda insan derisinde melanin üretimini düzenler.Cildin kolejen üretimini artırır. Kolajen onarım işlemimi tetikler ve cilde parlaklık sunar. Sonuçta C vitamini cildinizin genç ve lekesiz olmasını sağlar.

E vitamini: E vitamini tek başına bir güzellik vitaminidir. C vitamini ile birlikte güneş hasarına karşı cildi korur.Güneş nedeni ile soyulmuş,yaşlı ,kuru,karanlık ve donuk cildi tam tersine çevirir.Cildi genç ve nemli hale getirir. Bu vitamin önemli bir anti-aging bir vitamindir. Kırışıklıklar, çatlaklar ve ince çizgiler için bir şifadır.

Vitamin A: A vitamini görme yetisini artırdığı gibi aynı zamanda cilde genç bir görünüm verir.Karoten kan dolaşımını artırır.Dokulara oksijen miktarını artırır.Sonuç olarak ölü cildi onararak taze bir cilt sunar. Hasarlı cilt dokularını,kırışıklıkları,ince çizgileri ve karanlık noktaları tedavi ederek şifa verir.

Vitamin B3: Kuru cilt için tipik bir anti-alerji vitaminidir. Kuru cilt erken yaşlanır,kaşıntılı ,soyulmuş,donuk ve bazen alışılmadık şekilde kırmızı olur.Vitamin B3 seramidler ve yağ asitlerinin üretimini tetikleyerek kuru cildi iyileştirir.Cilt kuruluğunu iyileştirdiği gibi kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri,ince çizgiler, koyu halkalar ve donuk cilt üzerinde iyileştirici etkisi vardır.

K Vitamini: K vitamini insan derisinde gençlik ajanı gibi çalışır.Yüz üzerinde daha iyi bir kan dolaşımı sağlar.Yüzdeki çatlakları onardığı gibi göz altındaki koyu halkaları da engeller.Böylece genel olarak cildin dokusunu geliştirir.

B1 Vitamini :B1 vitamini veya tiamin cildi parlak,genç,canlı hale getiren temel cilt dosu bir vitamindir.Kan dolaşımını artırarak cildin yeterli derecede oksijen almasını sağlar.Donukluk,kırışıklık,yaşlılık,kuruluk,lekeler gibi cilt sorunlarını onarır.

B12 Vitamini : B 12 vitamini yada kobalamin cildi daha genç ve ve nemli hele getiren harika bir cilt dostu vitamindir.Güneş hasarlarına karşı cildi güvenle korur.Bu nedenle erken yaşlanmaya karşı eşsiz bir koruma sunar.

Vitamin B5: Vitamin B5 veya pantotenik asit kuru ciltler için bir anti-aging olarak çalışmaktadır.Kuru cilt kırışık,donuk ,pul pul dökülen nemden yoksun bir cilttir.Vitamin B 5 insan drrisine normal PH seviyesini geri yükler.Cilt yumuşak,esnek ve nemli hale gelir. Dolayısıyla kırışıklık ve donukluğu bir kaç haftada yok eder.

Vitamin H: Vitamin H yada biyotin cilt için inanılmaz bir renk eşitleme dostudur. Cildi yumuşak ve parlak hale getirir.Vücudun doğal bağışıklık gücünü artırır.Bunun doğal bir sonucu olarak cilt tonu eşitlenir.

B2 Vitamini :B2 vitamini yada riboflavin cildin parlaklığını geliştirir ve korur. Cildi nemli ve aynı tonda tutarak erken cilt yaşlanmasına karşı korur.

Tüm bu vitaminler uzun süre genç bir cildi korumak için önemli rol oynamaktadır. Cilt için en iyi anti-aging vitaminlerin çoğu anti-aging kozmetik ürünlerinin aktif maddelerini bulundurur. Yaşlanmanın önüne geçen vitaminler ile daha genç ve parlak bir cilt uzun süre sizinle kalacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Yaşlanma Karşıtı 10 Vitamin!" Yorumları

Obezite Kanser Tehlikesini Artırmaya Devam Ediyor!
Obezite Kanser Tehlikesini Artırmaya Devam Ediyor, Kanser ile obezite arasındaki ilişki, 2035 yılında ortalama...

Haberi Oku