2016 Yaz Ruj Renkleri

   Sıcak renklerin simgesidir yaz ayları. Kırmızı, turuncu, kayısı rengi ve pembe gibi tonların hepsi sıcak renk grubuna dahildir. Her renk ayrı bir anlam ifade eder, kimisi özgüven içerir, kimisi duygusallık, kimisi de özgürlüğünden vazgeçemeyen bayanların tercihi olmaya adaydır.

 Yaz aylarının gelmesi ile beraber yüzümüzde hissedilen ferah temizlik duysunu yitirmemek amacı ile birçoğumuz makyajlarımızı azaltıp hafif bir kalem ile rujumuzu sürüp çıkmayı tercih ederiz. Peki 2016 yaz ruj renklerinde neleri tercih etmeliyiz?

 Modayı takip etmekten hiçbir zaman vazgeçmesek de hepimizin kendine göre bir stili var elbette.2016 yaz ruj renkleri de stilinizi tamamlamaya aday. Guzellikhaber.com önerisi eğer retro bir stile sahipseniz ve modayı takip ediyorsanız mat kırmızı rujlar dudak kontürleri ile birleşip stilinize eşlik ediyor. Eğer yaz aylarına uyum sağlayan, doğallık ve trendden vazgeçemeyen bir moda anlayışına sahip iseniz mat turuncu rujlar, doğal dudaklar üzerine sürülmüş neon renkler sizin için biçilmiş kaftan.

  Tavsiyeye ihtiyacınız varsa parlatıcılardan ve simli rujlardan kaçınmanız tavsiyemizdir. Mat kırmızılar, renk skalasındaki tüm pembeler, ne parlak ne de çok mat rujlar çantanızdan ayırmamanız gereken makyaj malzemeleri olacak gibi görünüyor.

   Birçok ünlü modacının 2016 yaz ruj renkleri arasında ortak payda da birleştiği ve kadınların vazgeçilmezi olan ipeksi dokunuşlara sahip kırmızı rujlar, etrafınızdaki kadınlardan sizi ayıracak ve tüm bakışlar üzerinizde toplanacak. Her kadın elbette ki çok güzel; ama bunu birkaç dokunuşla taçlandırmak güzelliğinize güzellik katacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"2016 Yaz Ruj Renkleri" Yorumları

2016 Yaz Takı Modelleri
2016 Yaz Takı Modelleri, 2016 yaz takıları konusunda oldukça farklı tarzlar için farklı modellerin tasarımlarının...

Haberi Oku