2016 Yaz Örgü Modelleri

Yaz ayı gelmek üzere… Baharı bile tam anlamıyla yaşamadan yaza geçeceğiz. Peki, örgü modelleri arasında neler moda? 2016 yaz örgü modelleri konusunda oldukça farklı seçeneklerin olduğunu göreceksiniz. Kimi modeller saçın tamamının kimi bir kısmının örüldüğü modellerdir. Bazılarında ise ördüğünüz örgü modeli yaptığınız topuz modelini güzelleştiren bir unsurdur. Bunlardan hangisini seçeceğinize siz karar vereceksiniz.

2016 yaz örgü modelleri değerlendirilirken hem örgülerin sizin saçınızla ne kadar uyumlu olduğunu hem de size gerçekten şık bir hava katıp katmadığını değerlendirmeniz gerekecektir. Guzellikhaber.com önerisince saçlarınızın tamamını arkadan örüp toplayabileceğiniz gibi ön kısımdan bir parça saçı örüp, yanlardan da iki farklı örgü yapıp bunları arkadan bir model oluşturarak toplamanız da mümkün olabilir.

Bazı insanlar dağınık saç modelleri arasında serpiştirilmiş örgülerden hoşlanırken bazıları da saçlarının tamamını topuz yapıp farklı bir örgü modeli ile saçlarını toplamayı deneyebilmektedir. 2016 yaz örgü modelleri değerlendirildiğinde mısır örüğünün ve balıksırtı örgü modellerinin de oldukça yoğun olarak tercih edildiği görülecektir.

2016 yaz örgü modelleri yazın canlılığını yansıtacak çok farklı modellerle tasarlanmıştır. Saçınızın rengine ve boyutuna göre seçeceğiniz farklı örgü modelleri arasından seçim yapmak için mutlaka bir uzmana danışmanız gerekecektir. Seçtiğiniz modelin yüzünüzle de uyumlu olması oldukça önemlidir. Bu nedenle hem saçınızın ahengine hem de yüzünüze uyumlu bir modeli tercih ederek yazı neşeyle geçirebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"2016 Yaz Örgü Modelleri" Yorumları

2016 Yaz Takı Modelleri
2016 Yaz Takı Modelleri, 2016 yaz takıları konusunda oldukça farklı tarzlar için farklı modellerin tasarımlarının...

Haberi Oku