2016 Yaz Nişanlık Modelleri

 Türk kültüründe nişanın önemi oldukça büyüktür. Düğünden önce olan nişan bazen düğün gibi bir davetle yapılır bazen de küçük bir davet şeklinde planlanır. Gelinlik kadar olmasa da nişanlık konusunda da seçim yapmak isteyen gelin adayları 2016 yaz nişanlık modellerini incelemeye başladı. Birbirinden farklı ve şık tasarımlar genç kızları büyülüyor.

Yaz düğünleri oldukça canlı olacağından genç gelin adayları genellikle pudra, lila tonlarında ya da pembenin hafif açık tonlarında nişanlık seçmektedir. Bunun yanında siyah veya beyaz tonları da az da olsa tercih edilen tonlar arasında bulunmaktadır. Metalik gri rengi gelin adayları arasında seçilen başka bir renktir. Bu renge talebin yoğun olması 2016 yaz nişanlık modelleri arasında gri tonları da ağırlık kazanmasını sağlamıştır.

Sars mavisi birçok kadının tercihidir. Nişanlıklarda bu tonu tercih edenler de vardır. Guzellikhaber.com olarak önerimiz aynı zamanda sade kırmızı olan modeller de 2016 yaz nişanlık modelleri arasında yerini almıştır. Bu modellerin he kısa olanları hem de uzun olanları bulunmaktadır ve kesinlikle iddialı olan kadınların seçimi kırmızıdan yana olmaktadır.

2016 yaz nişanlık modelleri arasında seçim yaparken gelin adayının vücudunu iyi tanıması değerlendirmede oldukça kolaylık sağlayacaktır. Şişman bir kadının deneyeceği daha kapalı renkler olacaktır. Zayıf bir kadın ise daha açık renkleri deneyebilir. ancak öyle modeller ve kesimler vardır ki rengin kusurlarını kapatacaktır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"2016 Yaz Nişanlık Modelleri" Yorumları

2016 Yaz Takı Modelleri
2016 Yaz Takı Modelleri, 2016 yaz takıları konusunda oldukça farklı tarzlar için farklı modellerin tasarımlarının...

Haberi Oku