2016 Yaz Gözlükleri

Güneş ışınlarının zararlı etkileri ozon tabakasının zarar görmesiyle birlikte daha da tehlikeli hâle gelmeye başlamıştır. Bu zararlın etkiler insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Cilt hastalıkları, solunum hastalıkları ve göz hastalıkları bu zararların başında gelmektedir.

Cilt hastalıklarından korunmak için koruyucu kremler kullanırken göz hastalıklarından korunmak için ise gözlük kullanılmaktadır. Ancak gözlük seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli noktaları atlamamak gereklidir. Başta UV ışınlarına karşı koruyucu olması yani cam kalitesi son derece önem taşımaktadır. 2016 yaz gözlükleri seçimimizde de bu kriterler dikkate alınmalıdır. Bu ölçütleri gerçekleştirdikten sonra ise ikinci ölçüt olan görsel özellikler

Tercihlerimizi etkilemektedir.

            2016 yaz gözlükleri modasında maske gözlüklerin yanı sıra yuvarlak camlı gözlüklerde bu yaz sık tercih edilen ürünler arasında yerlerini alacaktır.  Guzellikhaber.com olarak önerimiz renkli neon camlı gözlükler, ince gözlük sapları da sık sık karşımıza çıkacaktır. Her sene modasını koruyan pilot gözlükleri yani damla çerçeve gözlükler bu yaz da tercih edilirken kemik çerçeve gözlükler ise bu yaz yerini yarı metal yarı kemik çerçeve gözlüklere yerini bırakacaktır.

            Erken gelen yaz mevsimiyle birlikte gözlük satışlarında da artış göstereceği tahmin edilmektedir. 2016 yaz gözlükleri yaz aksesuarlarımızın en temel parçası olacak ve çeşitlenerek müşteri beğenisine sunulan gözlüklere bu yaz da fazlasıyla talep olacaktır. Bunun sonucunda da bu kadar bol ve farklı çeşit arasından seçim yapma zorluğu yaşanacaktır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"2016 Yaz Gözlükleri" Yorumları

2016 Yaz Takı Modelleri
2016 Yaz Takı Modelleri, 2016 yaz takıları konusunda oldukça farklı tarzlar için farklı modellerin tasarımlarının...

Haberi Oku