2016 Yaz Gelinlik Modelleri

 Her sene olduğu gibi bu yıl da havaların ısınmasıyla birlikte düğün sezonunu açmış bulunmaktayız. Çeşitli organizasyonlar ve farklı tasarımlarla zenginleşen düğün hazırlıkları çiftlerin karar aşamasını bir hayli güçleştirmektedir. Değişen moda, beğeniler ve tercihler insanların seçimlerini de etkilemektedir.

Düğün denince akla ilk gelen en temel şeylerden birisi de hiç şüphesiz her bayan için en zor karar aşamasından geçen gelinliklerdir. Masumiyet sembolü gelinlikler bir düğünde olmazsa olmaz unsurdur. Uzun seneler hayali kurulan, küçük yaştan itibaren hayranlık uyandıran en özel ve tek elbisedir. Renk, kumaş, boy, model ve fiyatlarda seneden seneye farklılık gösterir. Bunun nedeni kişilerin tercih ve seçimlerinin değişen moda etkisine kapılmasıdır.

2016 yaz gelinlik modelleri de senenin değişen moda çizgisiyle şekillenmektedir. Yaz gelinlerinin hava koşullarından şikâyetçi olmasıyla kısa gelinlikler yavaş yavaş alıcıların beğenisine sunulmuştur. Renk değişiklikleri de göze çarpan en temel farklılıklardandır. Renkli gelinlikler her ne kadar fazla iddialı olduğu için seçilmese de klasik beyaz gelinliğin yerini kırık beyaz gelinlikler almıştır. Model olarak incelersek Fransız danteli ve değerli taş işlemeli gelinlikler bu yılda tercih nedeni iken uzun veya rahibe modeli duvakların yerini gelini rahatsız etmeyen uçuşan hafif ve kısa duvaklar almıştır.

Kır düğünü organizasyonların artması da 2016 yaz gelinlik modellerini fazlasıyla etkileyecektir. Yaz gelinleri bahar renklerinin yansımalarını gelinliklerine taşıyarak 2016 yaz gelinlik modellerinde yepyeni seçenekler oluşturacaklardır. Kuşak renginde, duvak tüllerinde, saç aksesuarlarında bahar çiçeklerinin canlı renklerini taşıyarak kır düğününe farklı bir hava katacaklardır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"2016 Yaz Gelinlik Modelleri" Yorumları

2016 Yaz Takı Modelleri
2016 Yaz Takı Modelleri, 2016 yaz takıları konusunda oldukça farklı tarzlar için farklı modellerin tasarımlarının...

Haberi Oku