2016 Yaz Düğün Mekânları

 Düğün günü hem erkekler hem de kadınlar için oldukça önemli bir gündür. Hayatlarının belki de en önemli kararını vermiş olan genç adaylar bu kararlarını gerçekleştirmek için ilk adımlarını güzel bir düğünle başlatmak ister. Seçtikleri düğün mekânının da düğünün tadını damaklarda bırakacak şekilde tasarlanmasını isterler.

2016 yaz düğün mekânları kır düğünleri için açık alanı olan düğün salonları, havuza veya denize bakan düğün salonları, kır düğün salonları gibi pek çok farklı seçenekte çeşitlendirilebilmektedir. Kimi düğün küçük düğün salonlarında genellikle bir orkestranın çalması ile şenlenirken kimi kişiler düğün mekânlarında büyük tepegöz gösterilerini tercih etmektedir. Elbette harcanacak bütçeye göre düğün mekânları da farklılık göstermektedir.

Pek çok çift yaz mevsiminde kır alanları tercih etmekten hoşlanmaktadır. Guzellikhaber.com olarak tavsiyemiz kır düğünleri coşkunun yaşandığı yerlerdir. 2016 yaz düğün mekânları arasında kır düğünleri için tasarlanan mekânların ayrı bir yeri vardır. Bunun yanında klasik düğün salonları da hala pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Göl çevresinde bulunan düğün salonlarını tercih eden çiftler olduğu gibi denize bakan bir düğün salonu elbette birçok çiftin kesinlikle reddedemeyeceği bir tekliftir.

2016 yaz düğün mekânları arasında bazı kişiler de tekne düğününü tercih edebilmektedir. Tekne kiralayan çiftler düğünlerini denizde kıymak isteyebilmektedir. Çok sık tercih edilmemesine rağmen en romantik düğün mekânlarından biri teknelerdir. Seçiminiz konusunda erken davranmanız avantaj oluşturacaktır.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"2016 Yaz Düğün Mekânları" Yorumları

2016 Yaz Takı Modelleri
2016 Yaz Takı Modelleri, 2016 yaz takıları konusunda oldukça farklı tarzlar için farklı modellerin tasarımlarının...

Haberi Oku