İnsanların en çok şikayetçi oldukları cilt sorunları hangileridir, biliyor musunuz? Bunları güneş lekeleri, sivilce lekeleri, cildin devamlı olarak cansız ve / veya yorgun görünmesi, geniş gözeneklerin sebep olduğu yaşlı görünüm, renk tonu farklılıkları ve yaşa bağlı kırışıklıklar olarak sıralayabiliriz. Ayrıca birçok kişi, yeteri kadar uyumalarına rağmen uykusuz gibi görünmekten şikayetçidirler. Bütün bu sorunları ortadan kaldıracak veya daha az göze batar hale gelmelerini sağlayacak birçok farklı yöntem bulabilir; bu yöntemlerin detaylarını, yan etkilerini ve fiyatlarını araştırarak sizin için uygun olanını tespit edebilirsiniz. Biz size özellikle iğneli operasyonlardan korkan kişilerin ilgisini çeken bir cilt gençleştirme yönteminden söz edeceğiz; Milano yüz liftingi. Cildin 3 aşamalı ve iğnesiz bir uygulamayla gerilmesini sağlayan bu uygulamanın sonrası da cazip: Milano Gençlik Peelingi adıyla da bilinen bu ameliyatsız cilt germe yöntemini uygulattığınız gün güneşe çıkabiliyorsunuz örneğin. Makyaj yapmamanız veya akşam için yaptığınız programı ertelemeniz de gerekmiyor. Cildinizde kabuklanma, morarma, kızarıklık vb. durumlar oluşmuyor çünkü.

Gerek farklı cilt problemleri, gerekse yaşlanma belirtileri üzerinde yüz güldürücü sonuçlar veren bu yöntemin sırrı detaylı araştırmalardan sonra üretilmiş özel bir solüsyon aslında. PQage ismi verilmiş olan bu peeling solüsyonu kojik asit, TCA, enzim Q10 ve üre peroksitten oluşuyor. Cildin en alt katmanlarına kadar ulaşan solüsyon cilt altı dokularının hızlı bir şekilde kendilerini onarmaya başlamalarını sağlıyor.

Milano yüz liftingi uygulamasının her bir seansı 3 bölümden oluşuyor. Önce yüzünüz özel temizleyici maddelerin yardımıyla yağdan, kirden, tozdan tamamen arındırıp tam anlamıyla tertemiz bir hale getiriliyor. Daha sonra uygulama bölgesindeki kaslar akustik ses dalgalarıyla uyarılıyor. Bu sırada yanma veya batma hissi duyacağınızdan yana bir korkunuz olmasın, duymuyorsunuz. 3. aşamada Milano yüz liftinginin özel solüsyonu yüzünüze masaj yaparak uygulanıyor. Cildiniz karışımı tamamen emdikten sonra yüzünüz temizleniyor ve bütün bu işlemler 2 kere daha tekrarlanıyor. Aynaya baktığınız zaman uygulama öncesine göre belirgin derecede sıkılaşıp pürüzsüzleşmiş, rengi eşitlenmiş, lekeleri çok daha belirsiz hale gelmiş bir yüzle karşılaşmak istiyorsanız 1 hafta – 10 günlük aralıklarla 5 -6 seans uygulama yaptırmanız gerekiyor.

Çok sayıda ve çok derin kırışıklıklarınız varsa bu uygulamanın onları tamamen ortadan kaldırmasını beklememelisiniz. Yöntem elbette bu tip kırışıklıklar üzerinde de etki yapacak, onların sizi daha az rahatsız edecek hale gelmesini sağlayacaktır. Ancak, hafif kırışıklıkların ve ince çizgilerin ortadan kalkacağını; genel olarak daha genç ve diri bir cilde kavuşacağınızı umut edebilirsiniz. Size bir iyi haber daha; kadınların en çok rahatsız eden cilt sorunlarından biri olan boyun yaşlanması da Milano yüz liftingi ile yöntemiyle kontrol altına alınabiliyor. Bu uygulama sayesinde dekolte bölgenizdeki sarkmalardan, çizgilerden ve lekelerden de kurtulabileceksiniz.

Size verebileceğimiz diğer iyi güzellik haberleri de şunlar; teninizin açık veya koyu renkli olması bu uygulama için fark etmiyor. Ve cilt altı dokuları yoğun bir şekilde uyarılırken cilt yüzeyinde herhangi bir hasar oluşmuyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Milano Yüz Liftingi" Yorumları