İmtiyaz Sahibi / Grantee
Ozan Aktepe E-mail: oaktepe@guzellikhaber.com


Editörler / Editors
Oğuzhan Güngör  E-mail: ogungor@guzellikhaber.com

Serhat Özdemir  E-mail: sozdemir@guzellikhaber.com

Merve Kaya  E-mail: mkaya@guzellikhaber.com

Zeynep Uygun  E-mail: zuygun@guzellikhaber.com

Oğuzhan Kartal  E-mail: okartal@guzellikhaber.com


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ömer Faruk Ay  E-mail: ofarukay@guzellikhaber.com


Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Av. Neriman Gürdaş Ergüder E-mail: nerimangur@gmail.com

Mali Müşavir / financial advisor

Marini Haralambopulos  Email: Marini.Haralambopulos@rehau.com

Reklam /  Advertise

Reklam Sorumlusu
Gülçin Aydemir E-mail: gaydemir@guzellikhaber.com


GÜZELLİK HABER


E-Mail: haber@guzellikhaber.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Sitemiz Lisanslı olarak TE-BİLİŞİM haber sistemi altyapısını kullanmaktadır.


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

guzellikhaber.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.