Kadınlar:
Kadınlar 2016'ya Yeni Bir Trend ile Başladı!

Kadınlar 2016 yılına yeni bir trendle girdi. Bu trendin adı kadınlar arasında hızlıca yayılan evde dudak büyütme modası.

Kadınlar arasında çoğunlukla dudaklarından hoşnut olmayanlar ve dudaklarına herhangi bir dolgu maddesi enjekte ettirmek istemeden dolgun dudaklara sahip olmak isteyenler, kalıcı estetik operasyonlardan çekinenler rağbet gösteriyor.

Dudaklara bu dolgunluğu kazandıran yöntem vakum sistemiyle çalışıyor ve kısa sürede istenilen dolgun dudaklara ulaşmayı sağlıyor.

Dolgun dudak etkisine sahip ürün, pişmanlık duygusuna çabuk kapılan kadınlar içinde vazgeçilmez olacağa benziyor çünkü ürünün etkisi sadece birkaç saatlik ve her istenildiğinde tazelenebiliyor

Ömür boyu kullanılabilecek olan bu dolgunlaştırıcı ürünün diğer dolgunlaştırıcı rujlardan öne çıkan farkı bitmemesi.

Kişiye özel dudak yapısına göre üretilen ürünün sağlıklı gıda plastiğiyle herhangi bir zararı bulunmuyor ve kullanan kadınlara ergonomik bir konfor sağlıyor. Ayrıca diğer benzer ürünler deodarant kapağı vb. uygulamalarla yapıldığı için vücuda ve dudağa zarar veriyor. Bu üründe ise sağlık açısından belirtilen zararların önüne geçilmiş.

Deneyip gözlemleyen kullanıcı kitlesi ürünün kullanımı ile ilgili yeniden videolar yayınlayarak sosyal medyaya yüklüyor. Yapılan yorumlarla ürün hakkında daha çok konuşulacağa benziyor.

Bu dudak dolgunlaştırıcı ürün şimdiden internette fenomenler arasında.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Kadınlar 2016'ya Yeni Bir Trend ile Başladı!" Yorumları

"Kadınlar" Kategorisinden Diğer Haberler

Kadınlar İçin Pratik: Anne Sütünü Arttıran...
Kadınlar İçin Pratik: Anne Sütünü Arttıran Besinler , Bebeğine besin vermek isteyen kadınlarımız bazen...

Haberi Oku