Güzellik:
Yeni Güzellik Akımı 'Çıplak Dudaklar'

Gün geçtikçe makyajda doğallık daha da popüler hale gelmektedir.

Sonbahar aylarında dudakların doğallığını vurgulayan rujlar ön plana çıkarak son yılların vazgeçilmez modası olarak karşımıza çıkmaktadır.

Makyaj yaparken ya gözler ya da dudaklar vurgulanmalıdır. İkisi aynı anda vurgulanmamalıdır. İkisinde de cazip renkler kullanıldığında yorucu bir görünüme sebep olur. Örneğin, doğal renkli rujlar ağır göz makyajı ile çok güzel görünüyor.  Aynı şekilde gözlerdeki ağır makyaj durumu dudağın doğallığı ile birleşerek sade güzelliği temsil ediyor.

Güzel görünmek için makyajın sihirli gücünden yararlanırken çıplak (ten rengi) renkli dudak rujlarının cilt rengi ile uzlaşmasına da dikkat etmek gerekir. İlk önce kendi vücudunuzun cilt rengini iyi bilmenizde büyük fayda var. Eğer cilt renginizi iyi bilirseniz ona uygun renkte rujları seçmek daha kolay olur. Böylece yüz makyajındaki mükemmel uyumu yakalamış olursunuz

Makyaj yapmayı sevmeyen bayanlar, guzellikhaber.com olarak önerimiz doğru tonlarda seçilmiş açık renkli ruj ile doğal güzelliğine zarar vermeden onu vurgulayabilirsiniz. Kısacası, bu ruj trendi günlük hayatınızda da size hem kolaylık sağlayacak hem de rahat bir nefes aldıracak.
Bayanlar cilt renklerine uygun rujları kullanırsa doğal güzelliği ve doğal uyumu yakalamış olur. Cilt renginize uygun renkleri seçebilmeniz için aşağıda kategorize ettiğimiz kategorilerden yararlanmanızı tavsiye ederiz

Buğday tenli hanımlar için ruj seçenekleri
Koyu derili kadınlar açık kahverengi, açık pembe tonlarında rujlara öncelik vermeleri gerekir.

Sarışın tenli hanımlar için doğal renkli ruj seçenekleri
Kırmızıya çalan, hafif al kırmızıya benzeyen, turuncu veya kahverengi rengin açık tonlarda rujlar kullanımı sarışın hanımların cilt tonu için en uygun seçenektir.

Açık tenli hanımlar için ruj seçenekleri
Açık tenli hanımların dudaklarına pembe tonlarında ruj çok yakışıyor. Bu yüzden açık tenli hanımlar pembe tonlarındaki rujlara öncelik vermesi gerekir.

Esmer tenli hanımların ruj seçenekleri
Esmer tenli hanımlar ise açık krem ​​rengine yakın pembe tonlarına, şeftaliye yakın hafif turuncu rujlara öncelik vermelerinde fayda var.
Yukarıda kategorize ettiğimiz bilgiler ışığında ten renginize uygun ruj seçeneklerini daha kolay seçebilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Yeni Güzellik Akımı 'Çıplak Dudaklar'" Yorumları

Yabancı Ünlülerin Güzellik Sırları
Güzellik onların geçim kaynağı... Güzel oldukları tüm dünya tarafından kabul edilen ünlü yıldızlar...

Haberi Oku