Güzellik:
Pakistanlı Kadınların Güzellik Sırları

Pakistanlı kadınlar dünyadaki tüm kadınlar arasında güzel kabul edilir. Onların keskin yüz hatları,inanılmaz parlak cilt ve saçları o topluma ait olmayanlar için kıskançlık kaynağı kesinlikle.Sizde bu kadınlar kadar güzel ve çekici olmak istiyorsanız Pakistanlı kadınların güzellik sırlarını bilmelisiniz. Peki Pakistanlı kadınların bu büyüleyici güzelliklerinin kaynağı nedir? Size Pakistanlı kadınların kendilerine nasıl baktıklarını anlatacağız. İşte Pakistanlı kadınların güzellik yöntemleri.

1-Temel üç adım güzellik rejimi : Pakistanlı kadınlar güzel ve kusursuz ciltlerini temizlik,peeling ve nemlendirmeye borçlular.Bu temel üç adım güzellik rejimiyle günlük bakımlarını yapıyorlar.Kir ve makyaj izlerini silmek için yüzü temizlemek,ölü hücre tabakasını kaldırır,cilde taze ve yeni bir katman sağlar.Ayrıca bu cildi korumak için doğal peeling uygulamakta çok önelidir.Günlük olarak yüzü nemlendirmek zaten şarttır.

2-Yüzünüzü makyaja hazırlayın : Pakistanlı kadınlar gibi düzgün ve şık bir evden eve nakliye görünüm elde etmek istiyorsanız gerçek makyaja geçmeden önce yüzünüze uygun baz uygulayın.5-7 dakika bekledikten sonra gerçek makyaja geçin.

3-Makyaj yapımı: Yapılan makyajın kendi cilt tonunuza ,gittiğiniz mekana,günün saatine göre olmasına dikkat edin.Çünkü yapılan makyajın uyumlu olması çok önemlidir.Pakistanlı kadınlar bunu çok iyi uygulamaktadır.

4-Yüzünüze pudra uygularken cilt tonunuzu baz alın : Pudra basit ama çekici bir görünüm yaratmak için hayati önem taşır.Pakistanlı kadınların yani açık kahverengi cilt tonuna sahipseniz şeftali,pembe gibi pudra kullanın.Tam esmer tonundaysanız tuğla ve bakır tonlarını kullanın.

5-Allık kullanımı :Yanaklarınıza sadece küçük bir allık sürün.Çene ve alnınıza hafif şekilde sürerek dengeleyin.Eğer açık kahverengi cilt tonuna sahipseniz pembe ve şeftali tonlarından uzak durun.Kahverengi ve bal tonları sizin için ideal renklerdir.

6-Bronzlaştırıcı : Pakistanlı kadınların çoğu açık kahverengi cilt tonuna sahiptirler.Bronzlaştırıcı yardımıyla elmacık kemiklerini geliştirirler.Eğer geniş bir alnınız varsa sadece saç çizgisi yanında bir aydınlatıcı bronzlaştırıcı uygulayın.Bu yüzünüze yanılsama vermek ve alnı küçük göstermek için gereklidir.

7-Bronzlaştırıcı ile burna şekil verin: Pakistanlı kadınların iyi şekilli ve mükemmel hizalanmış burunları vardır.Bu burna bronzlaştırıcı kullanarak sahip olabilirsiniz.Uzun ve belirgin burna yumuşak görünüm vermek için ,düz ince çizgiler oluşturabilmek için burun kenarlarında bronzlaştırıcı ile çalışmalısınız.Burun ucuna da bronzlaştırıcı sürerek daha ince ve düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz.

8-Gözleri vurgulayın : Gözler Pakistanı kadınların güzelliklerinde en hayati parçalardandır.Makyaj ürünleri ile onları dramatik göstermektedirler.Gözlerinize dikkat çekmek için gündüz makyajında basit ,parlak beyaz bir makyajdan yana tercihinizi kullanın.Gece makyajında ise gözlerinizde altın ve gümüş karışımı renkleri kullanın.

9-Eyeliner kullanımı : Eyeliner Pakistanlı kadınlar için bir zorunluluktur eskişehir escort ve siyah gölge kullanmayı çok severler.Gündüz makyajında eyeliner rengi olarak kahverengi ve benzer tonlarını kullanırlar.Küçük gözlü kadınların ince ve hassas çizgilere sahip olan eyeliner uygulamaları gerekir.Büyük göze sahip olanlar ise göz sınırları boyunca kalın çizgiler kullanabilirler.

10-Kalın dudaklar yaratın : Parlak ve koyu dudaklar Pakistanlı kadınların parlak cilt tonlarıyla çok iyi gitmektedir.Seksi bir görünüm yaratmak için dudaklarda koyu kırmızı,turuncu,kahverengi gibi renkler kullanabilirsiniz.Dudak kalemi ile dudaklarınızın hattını belirlemeyi unutmayın.

Pakistanlı kadınların güzellik teknikleri ile sizde kendi stilinizi yaratabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Pakistanlı Kadınların Güzellik Sırları" Yorumları

Yabancı Ünlülerin Güzellik Sırları
Güzellik onların geçim kaynağı... Güzel oldukları tüm dünya tarafından kabul edilen ünlü yıldızlar...

Haberi Oku