Güzellik:
Doğal Sabunlarla Güzellik

Doğal özlerle hazırlanan güzellik sabunları birçok cilt sorununa çözüm getiriyor. Cildinize bol miktarda kimyasal madde içeren kozmetiklerle değil meyve ve bitkilerden elde edilen, boya ve parfüm içermeyen sabunlarla bakım yapmak isterseniz cilt tipinize ve sorunlarınıza uygun bir sabun seçmeye dikkat etmeniz gerekiyor. Alacağınız sabunun ne şekilde üretildiği de önemli. www.guzellikhaber.com olarak önerimiz sabunun içeriğinde kullanılan maddeler fabrikasyon üretimlerde ısıl işlemlerden geçmemiş, hammaddenin kimyası bozulmamış olmalı.

Küçük bir araştırmayla cildinizin yapısına ve cilt lekeleri veya sivilce sorunu gibi problemlerinize iyi gelecek doğal sabun çeşitlerini tespit edebilirsiniz. Cildinizde akneler ve siyah noktalar varsa ardıç katranlı sabun, kil sabunu veya kayısı sabunu kullanmayı deneyebilirsiniz. Cildinizdeki fazla yağın giderilmesini istiyorsanız kükürtlü sabun sizin için iyi bir alternatif olabilir. Yağlı cilt yapınızdan rahatsızsanız lavantalı ballı sabun da size iyi gelecektir. Güzellik için biraz araştırma yapıp kişisel özelliklerinize ve sorunlarınıza uygun ürünlerin hangileri olduğunu bulmak ve bunları düzenli bir şekilde kullanmak gerekiyor. Papatya sabunu ciltteki lekeleri ve kararmaları azaltıp cilde pürüzsüzlük veriyor, tarçın ve bal içerikli sabunlar kasları rahatlatıyor ve terleme sorunu olanlara iyi geliyor. Kekikli sabun bakterilerden kaynaklanan cilt ve deri problemlerinin giderilmesine yardımcı oluyor.

Doğal ürünlere olan talep artışı ortada ve bu durum piyasaya çok fazla çeşit çıkmasına yol açıyor; bu çeşitlerin hepsi de aynı kalitede değil. Bu yüzden doğal sabunları; şampuan, yağ, maske ve kremleri güvendiğiniz bir yerden almanızın önemini bir kere daha hatırlatmayı gerekli görüyoruz.

Anahtar Kelimeler
Doğal Sabunlar
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Doğal Sabunlarla Güzellik" Yorumları

Yabancı Ünlülerin Güzellik Sırları
Güzellik onların geçim kaynağı... Güzel oldukları tüm dünya tarafından kabul edilen ünlü yıldızlar...

Haberi Oku