Estetik:
Yeni Selülit Tedavi Yöntemi : Cellfina

Şüphesiz her kadının korkulu rüyası selülit, bir çok kadın bu can sıkı problemi ortadan kaldırmak için acılı ve pahalı selülit tedavi yöntemleri deniyor ve çoğu zaman bu uygulamalar büyük ölçüde hayal kırıklığı ile sonuçlanıyor. Pürüzsüz, sağlıklı bir cilt hayali kuran kadınların en büyük korkusu olan selülit, uzmanların araştırmalarına göre genetik, yaş yada kilo ile alakalı değil, selülit oluşmasının bir çok farklı tetikleyicisi olabileceğinin altını çizen uzmanlar, daha acısız ve uzun vadeli selülitlerden kurtulmanın yeni bir yöntemini geliştirdiler.. 

Cellfina, selülit sorunu yaşayan kadınlar için yeni bir tedavi yöntemi, selülit tedavisi için diğer uygulanan yöntemlere göre, yani lazer, liposuction yada radro frekansları gibi hem acılı hemde maddi açıdan oldukça yüksek yöntemlere nazaran Cellfina, acısız ve uzun vadede selülitlerden kurtulmak için yeni etkili bir yöntem. 

Selülit tedavisi için geliştirilen bu yeni yöntem Cellfina, uzmanlara göre bir ilki başarıyor ve ilk kez selülitlerin oluşumunu 1 yıldan fazla engellediğini belirliyor. Bu yeni yöntem ile selülit sorunu yaşan kadınlar için hem daha acısız, hemde uzun vadede bu problemden kurtulabiliyor. Yapılan araştırmalara göre selülit tedavisi normal şartlarda en az 1 yıl sürüyor, kesin çözüm olmayan diğer pahalı ve acılı yöntemlerin aksine Cellfina, uzun bir süre selülit oluşumunu engelleyen şimdiye kadar ki en etkili yöntem. 

Kadınların korkulu rüyası olan selülit için FDA yetkilileri, Cellfina yönteminin, diğer tedavi şekillerine göre etkisini hem daha çabuk gösteriyor, hemde daha kalıcı olduğunu  açıklıyor. Yapılan klinik araştırmalarına göre yeni yöntem Cellfina, ilk seans sonrası yaklaşık 3 ay içinde etkilerini göstermeye başlıyor ve uzun vadede selülit oluşumunu engelliyor. Cellfina selülit tedavi yöntemi şuan yurt dışında aktif olarak uygulanmaya başlanan bir yöntem ve bu tedaviyi yöntemini kullanan hastaların büyük bir kısmı tedavi sonrasında görülen olumlu etkilerden çok memnun olduklarını açıklıyor. 

Cellfina selülit tedavisi nasıl yapılıyor? 

Öncelikle bu yöntem 1 saat içinde uygulanabiliyor, selülit oluşan bölgenin büyüklüğüne yani yoğunlağına göre bu süre artabiliyor yada daha kısalabiliyor. Uygulama başlangıcında ilk olarak selülit çukurları bir kalem ile işaretleniyor, bu bölgeler uyuşturulup tedaviye hazır hale getiriliyor. Özel geliştiren bir cihaz, selülitli bölgeye konuluyor ve bu cihaz cilt yüzeyinin altına küçük bıçaklar yerleştiriyor. Bu bıçakların yerleştirilmesinde ki amaç problemli bölgede ki yağ dokusunu kesmek ve selülit oluşumunu uzun süreli engellemek. 

Yan etkileri neler ?

Cellfina selülit tedavisi sonrası 3 veya 4 gün hafif ağrılar, morluk ve cilt hassasiyetleri görülebiliyor. Tedavide uygulanan bıçaklar minyatür boyutta olduğu için herhangi bir kanama gerçekleşmiyor. 
Anahtar Kelimeler
Selülit TedavisiCellfina
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Yeni Selülit Tedavi Yöntemi : Cellfina" Yorumları

Yaptırdığı Dudak Silikonu Estetiği ile Hayatı...
Yaptırdığı Dudak Silikonu Estetiği ile Hayatı Alt Üst Oldu, Kylie’nin dudak evrimi genç kızlara esin...

Haberi Oku