Estetik:
Yaptırdığı Dudak Silikonu Estetiği ile Hayatı Alt Üst Oldu

Kylie Jenner, Kardashian ailesinin küçük üyesidir. Uzun bir süredir dudaklarıyla gündemde olmayı başardı. Dudaklarının silikonlu olduğu anlaşılınca her yerde öncesi/sonrası olan resimleri yayılmaya başlandı. Ancak Jenner akıllıca davranarak, bu durumu ticarete dönüştürerek, kendi dudak ürünlerini derleyerek, makyaj gündemine oturmayı başardı.

Kylie’nin dudak evrimi genç kızlara esin kaynağı oldu. Genç kızlar pahalı, ucuz demeden estetik operasyona başvurdu. Kylie’nin esin kaynağı olduğu kişilerden biri de 24 yaşında olan Amelia Greville idi. Kylie Jenner’i model alan Greville, internet Bayan escort kadıköy üzerindeki indirim kuponu ile estetik yapmaya karar verdi. Ancak aldığı bu kararın bütün hayatını alt üst edeceğini nerden tahmin edebilirdi ki...

Öğretmenlik mesleğini icra eden genç bayan kalıcı olmayan bir dudak silikonu yaptırmak amacıyla bir estetik uzmanına başvurdu. Dolgun dudaklarıyla mutlu olan Greville bir süre sonra kendine geldiğinde bütün mutluluğu yok olmuştu adeta. Dudaklarında büyük bir şişlik ve morarmalar meydana gelmişti.

Greville yaşadığı hayal kırıklığını şu şekilde ifade etti: Aynada kendime bakarken iğrenç bir manzarayla karşılaştım. Partnerime sarılıp uzun bir süre ağladım. Dudağım yüzümün tam orta noktasında bir organ gibi dikkat çekiyor. Dudaklarım kelimenin tam manasıyla iğrenç ve korkunçtu.

O günden sonra ağzımı açarak gülümseyemedim. Yeni biriyle tanışırken dudaklarıma baktığını düşüncesi beni yiyip bitiriyor. Uzun bir süre kimseyi öpmek içimden gelmedi.


Genelde 6 -12 ay süre zarfında etkisinin geçmesi gereken geçici dolgular doğal yollarla organizmadan atılıyor. Hyalüronik asit kullanılarak, görünüş olarak beğenilmeyen dolgular 24 saat içinde ortadan kaldırılabilir.

Greville ise şimdi para biriktirerek dudaklarını eski haline getirmek için uğraşacak

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Yaptırdığı Dudak Silikonu Estetiği ile Hayatı Alt Üst Oldu" Yorumları

Porselen Diş
Porselen Diş, Estetik görünümlü bir diş kaplama uygulaması olan bu yöntemin en sık kullanılan şekilleri...

Haberi Oku