Estetik:
Göz Kapağı Ve Kaş Estetiği

Yüzün zaman içerisinde yaşın ilerlemesi ile de birlikte çeşitli sorunlara davetiye çıkardığı bilinmektedir. Yer çekiminin etkisine yenik düşen kaş ve göz kapakları zaman içerisinde farklılaşma geçirerek, kişinin yüz ifadesinde değişmelere yol açabilmektedir. Güzellik faktörünün önemini günümüzde pek çok insan bilmektedir. Çeşitli faktörlere bağlı olarak yüzünüzde çıkan bir takım sorunlar sizleri pek çok açıdan rahatsız edebilir. Fakat; gelişen tıp dünyası ile her şeyin bir çözümü bulunmakta. Özellikle kaşların yaşlanma ve alt kısımlardaki yumuşak dokuların erimesi ile birlikte şekilde değiştirdiği ve buna bağlı olarak da yüz ifadesinin belirgin bir şekilde değiştiği görülebilmektedir.

Yüze yorgun, bitkin ifade veren sarkmaların ortadan kaldırılabilmesi adına göz kapağı ve kaş estetiği gibi bir yöntem sunulmakta. Ameliyat sonrasında pek çok hastanın sorunları arasında bulunan dikiş izleri bu yöntemde bulunmamakta. Herhangi bir ameliyat bıçağı kullanılmayan dikiş izi bulunmayan yöntem gerçek anlamda memnun edici özelliklere sahip. guzellikhaber.com Hafif bir kaş yükselmesi ile görünümünüzün daha genç, dinamik bir hal alacağını unutmayın. Uygulama sonrasında çok bir rahatsızlık duymayacağınızı bilmenizi isteriz.

Göz Kapağı Germe;

Alt ve üst göz kapaklarında zaman içerisinde oluşan fazlalıkların alınmasına dayanan bir yöntemdir. Operasyon sonrası aynı gün evinize dönmeniz mümkün. Dikişler operasyondan 5-7 gün sonra alınmaktadır. Yaklaşık olarak 6-7 ay kadar sonra da göz kapaklarınızdaki dikiş izleri ortadan kalkmaya başlıyor.

Göz kapağı ve kaş estetiğinde bir diğer yöntem ise; botoks uygulamasıdır. Botoks uygulamasını bilmeyen hemen hemen hiç kimse bulunmamaktadır. Günümüzde pek çok insan tarafından daha güzel görünebilmek adına yaptırılan uygulama göz çevresi ve diğer bölgelerdeki kırışıkları gidererek, daha genç ve dinamik görünmenize yardımcı olacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Göz Kapağı Ve Kaş Estetiği" Yorumları

Yaptırdığı Dudak Silikonu Estetiği ile Hayatı...
Yaptırdığı Dudak Silikonu Estetiği ile Hayatı Alt Üst Oldu, Kylie’nin dudak evrimi genç kızlara esin...

Haberi Oku