Estetik:
Ben Estetiği

Vücudumuzdaki benler çoğu zaman can sıkıcı bir hal alır. Estetik anlamda vücudunuzda kötü görünen benlerin çeşitli yöntem ve tekniklerle ortadan kaldırılması mümkün. Cerrahi müdahale olsun lazer olsun bunlar sonucunda iz kalmama garantisi hiçbir şekilde verilmemektedir. Özellikle lazer yönteminin sorunsuz bir şekilde sonuç verdiği söylentisinin de bilimsel bir kanıtı bulunmamaktadır. Yaratılış olarak her insan güzel, çekici olmak ister fakat; doğuştan veya sonradan yüzünüzde çıkan bir takım problemler güzelliğinize gölge düşürür ve sizi rahatsız etmeye başlar. Her anlamda güzel biri olabilmek adına kusursuz bir cilde sahip olmanız gerekir. Ben estetiği aşamasında iyi huylu mu kötü huylu mu? Olduğunu belirlemek büyük önem taşır. Ben ameliyatından sonra mutlaka patolojik inceleme yapılmalı, hastanın durumu kontrol altında tutulmalıdır.

Estetik aşamasına geldiğimizde en az iz bırakan avcılar eskort yöntem diye bir şey yoktur. Cerrahi müdahalelerde yapılan düzgün bir kesme işlemi, ameliyat esnasında kullanılan atravmatik yöntemler ve dikiş atma biçimi olarak sonuç farklılaşabilir. Halk arasında kullanılan bir başka tabir ise; bıçağın değmesi sonucunda benlerin azma efsanesidir. Bunun da hiçbir bilimsel kanıtı yoktur. İnsanların kendi kendilerine düşündükleri yanlış düşüncelerden bir tanesidir. Ben estetiğinden sonra benler her ne kadar ortadan kalksa da iz kalma olasılığı da bulunmaktadır.

Güzelliğinize gölge düşüren kusurlar günümüzde çeşitli teknik ve yöntemler ile ortadan kalkabilmektedir. Gelişen tıp ve teknoloji ile birlikte her anlamda ihtiyaç ve beklentilere yanıt verecek yeni yöntemler her geçen gün hayatımıza girmekte, rahatsızlığı bulunan insanları her anlamda memnun etmektedir. Çeşitli problemlerden dolayı dış görünüşünüzden memnun değilseniz; bu konuda uzman doktorlara danışabilir, onlardan yardım isteyebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken faktör; guzellikhaber.com olarak önerimiz, sağlığınıza zarar gelmemesi ve istediğiniz sonuçları elde etmeniz adına işinde uzman doktorlara başvurmanızdır.

Anahtar Kelimeler
EstetikBen EstetiğiBen
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Ben Estetiği" Yorumları

Yaptırdığı Dudak Silikonu Estetiği ile Hayatı...
Yaptırdığı Dudak Silikonu Estetiği ile Hayatı Alt Üst Oldu, Kylie’nin dudak evrimi genç kızlara esin...

Haberi Oku