Erkekler:
Erkeklerin Baba Olmasını Önleyecek Bir Mekanizma Geliştirildi

Almanya'daki bir şirketin yaptığı çalışmalar sonucunda erkeklerin baba olmasını önleyecek bir mekanizma geliştirildi. Organizmaya yerleştirilebilen bu mekanizmayla, erkeklerin spermi bir tuş hamlesiyle etkisizleştirilebilecek.

Organizmaya yerleştirilen bu mekanizmayla, erkeklerin doğum kontrolü kontrol altına alınabilecek. Şirketin ortaya koyduğu bu buluş sayesinde sperm akışı mekanizmada yer alan bir, açma- kapama, düğmesiyle önlenebilecek. Bu şekilde erkekler kolayca doğum kontrolünü kontrol altında tutabilecekler.

BİR TUŞLA BABA OLMAK ÖNLENEBİLİR

Erkeklerin kendi doğum kontrollerini sağlayabildiği bu mucizevî buluşun tanıtımı yapıldı. Clemens Bimek adlı girişimcinin ortaya koyduğu bu buluş, organizmaya yerleştirildikten sonra bir kapama hamlesiyle sperm akışını önlüyor. Bu buluş sayesinde erkeklerin flörtleriyle yaşadığı cinsel ilişki kontrol altına alınarak bayanın hamile kalma tehlikesini ortadan kaldırmış oluyor. Guzellikhaber.com

SPERMİ TESTİSLERE GERİ GÖNDERİYOR

İki gram ağırlığına ve 1,8 santimetre uzunluğuna sahip olan bu mekanizma oluşan spermi testislere geri yollama özelliğine sahiptir. Kolayca açılıp kapatılan bu cihaz deri altına elle ayırt edilebilecek şekilde yerleştirilmektedir. Bu mekanizmanın organizmaya yerleştirilmesi 30 dakika zaman zarfında bir operasyonla gerçekleştirilebilir. Bu buluşun güvenirliliğini test etmek için 25 kişiye kısa bir süre içinde uygulanması tasarlanıyor.

MEKANİZMANIN YAN ETKİLERİ

Flörtünüzle yaşadığınız cinsel münasebet sırasında açma tuşuyla spermlerin akmasını sağlayabilirsiniz ve aynı şekilde kapama tuşuyla da spermlerin akışını önleyebilirsiniz. Alman Üroloji Topluluğu Sözcüsü Wolfgang Bühmann ise mekanizmanın yan etkilerinin olabileceğini ifade etti.

Bühmann, bu mekanizmanın organizmaya yerleştirilmesinin sperm kanallarındaki dokulara hasar verebileceğini, ifade etti. Sperm kanalındaki dokuların zarar görmesi kısırlığa yol açabilir.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Erkeklerin Baba Olmasını Önleyecek Bir Mekanizma Geliştirildi" Yorumları

Neden Her Ürünün Erkekler İçin Olanını...
Cinsiyete göre ambalajlanan çoğu üründe kadınlar için üretilenlerin ortalama fiyatının %7 daha pahalı...

Haberi Oku