Cilt Gençleştirme:
Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe

Genç bir görünüme sahip olmak şüphesiz her kadının hayali, özellikle orta yaş belirtileri olan ve  kadınların kabusu haline gelen yüz ve boyun sarkmaları için farklı tedavi yöntemleri arasında bir çok farklı teknik yer alıyor. Hem hızlı hemde acısız bir şekilde yüz ve boyun gerdirme için merak ettiğiniz tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. 

Tek bir seansta, hemde ameliyatsız, hiç bir acı hissetmeden yüz ve boyun bölgelerinde oluşan sarkmalardan ve çatlaklardan kurtulmak istemez miydiniz? 30 dakika gibi kısa bir sürede artık bunu kolayca sağlayabilirsiniz. Zamanla yüz ve boyun bölgelerinde oluşan sarkma ve çatlamalar kaçılmaz, ancak bunun önüne geçecek üstelik bunu 30 dakikalık bir seansta ve sancısız şekilde yüz ve boyun bölgesinde ki sarkma ve kırışıkları toparlayıcı bir tedavi yöntemi bulunuyor. 

Daha genç bir görünüm için baş gün geçtikçe yeni yöntemler açığa çıkıyor, daha kısa sürede, ameliyatsız ve ağrı sızı hissedilmeden kolayca öğle arasında bile yapılabilecek yöntemler kadınlar arasında son derece ilgi görüyor. 

Focuslu Ultroson ile Cilt Gençleştirme 

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz ve cilt gençleştirme teknoloji olarak adlandırılan focuslu ultrason yöntemi, cildin yaklaşık 4,5 mm altına etki edebiliyor. Uzmanların açıklamasına göre derin deri olarak adlandırılan bölgeye etki eden focuslu ultrason cilt gençleştirme yöntemi, SMAS olarak adlandırılan katmana etki ederek cildi etkili şekilde sıkılaştırıyor. Yüz ve boyun bölgesinde kırışıklık yada sarkmalar için son derece etkili bir gençleştirme teknoloji olarak gösterilen Focuslu Ultrason yönteminin en güzel yanı ise hiçbir şekilde ağrı ve sızı hissedilmemesi. 

Ameliyatsız, ağrısız cilt gerdirme yöntemi arayan kadınlar için oldukça yararlı bir yöntem olduğunu söyleyen uzmanlar, bu yöntemin ses dalgaları kullanılarak cildin alt katmanlarına etki ettiğini belirtiliyor. Bu sayede hiçbir ağrı ve sancı hissedilmiyor. Bu yöntem ile cildin alt katmanlarındaki taşıyıcı dokulara ses dalgaları ile müdahale edilip kollajen üretimini harekete geçiriliyor. Focuslu Ultroson ile Cilt Gençleştirme lifting adı verilen, toparlayıcı etkiye sahip bir yöntem. 

Hangi bölgelere uygulanır ? 

Bu yöntem yüz ve boyun bölgelerinde tercih edilebilen bir yöntem, yüz konturu, çene hattı, kaş bölgesi, ağız kenarı,gıdı bölgesinde ve göz çevresinde oluşan kırışıklıklara ve sarkmalara cerrahi müdahale gerektirmeyen bir yöntem. 

Merak edenler için bu yöntem sonrası cilt üzerinde gözle görülür bir iz oluşmuyor, cildin üst tabakasına zarar verilmeden sadece deri altında bulunan bağ dokularına etki ederek cildi daha gergin ve genç gösteriyor. 
Anahtar Kelimeler
Yüz GermeBoyun Germe
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germe" Yorumları

"Cilt Gençleştirme" Kategorisinden Diğer Haberler

Cilt Gençleştirme
Cilt Gençleştirme, Daha genç bir cilt yapısına sahip olmak için ne yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz?

Haberi Oku