Cilt Bakımı:
Green Peeling - Bitkilerle Cilt Yenileme

Cildinizin kimyasal maddelerle değil de aynısafa, aloe vera, yosun, atkuyruğu, papatya gibi cilde farklı faydaları olan bitkileri içeren formüllerle soyulup temizlenmesini; daha parlak, lekesiz, aydınlık ve gerginlik bir hale gelmesini ister misiniz? Green peeling veya green peel olarak bilinen bitkisel bazlı uygulama size işte bunu vaat ediyor.

Dünyanın birçok ülkesinde 50 yıldan fazla zamandır uygulanan bu cilt yenileme yöntemi çeşitli cilt sorunları üzerinde olumlu etkiler yapıyor. Yağlı bir cildiniz var örneğin; dolayısıyla büyük ihtimalle sivilcelerden ve siyah noktalardan şikayetçisiniz. Veya yüzünüzde ve ellerinizde yaşlılık belirtileri baş göstermeye başlamış. Ya da cildinizin yorgun ve solgun görünmesi moralinizi bozuyor. Cildi farklı seviyelerde soyan ve iltihap önleme, bakterilerle savaşma, sıkılaştırma, nemlendirme, kolajen üretimini hızlandırma gibi marifetleri olan bitkileri cilt altına gönderen green peeling uygulaması bu sorunlardan kurtulmanızı sağlayabiliyor. Bu tedaviyi ayrıca cilt çatlakları, selülitler, yara ve akne izleri için de yaptırabilirsiniz. Green peel formüllerinin içeriğinde bulunan faydalı bitkiler sayesinde daha gergin, rengi daha aydınlık ve daha ışıltılı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Sentetik maddeler içermeyen formüller söz konusu olduğundan uygulamadan sonra dikkate değer yan etkiler olmayacağı ve sonrasında çabucak gündelik hayatınıza dönebileceğiniz vaat ediliyor; bu da güzel bir avantaj.

Tedavinin size ne derecede fayda sağlayacağı cilt tipinize, sorunların seviyesine göre değişecektir tabii ki. guzellikhaber.com olarak önerimiz tecrübeli bir dermatolog ile görüşerek bu konudaki samimi fikirlerini sorabilirsiniz.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Green Peeling - Bitkilerle Cilt Yenileme" Yorumları

Cildinizin Parlak, Lekesiz Ve Sağlıklı Olması...
Cildinizin Parlak, Lekesiz Ve Sağlıklı Olması İçin Püf Noktaları, doğru cilt bakımı için yapılması...

Haberi Oku