BBL Tedavisi:
BBL Tedavisi Forever Young ile Cilt Yenileme Uygulaması

BBL TEDAVİSİ CİLT YENİLEME İLE DAİMA GENÇ KALIN!


BBL Tedavisi Forever Young cilt yenileme germe ve tedavi yönteminin adını duymamış olan birçok kişi vardır mutlaka. Henüz gençseniz ve cildinizin görünümünden memnunsanız; akne, yüz kızarıklığı, güneş lekeleri gibi sorunlarınız yoksa bu geniş bant ışık teknolojisi ile ilgilenmeniz için bir sebep de yok demektir. Fakat orta yaşlıysanız, cildinizde giderek yaklaşan yaşlılık döneminin ilk belirtileri görülmeye başladıysa, kozmetik ürünlerin verdiği sonuçlar tatmin edici gelmemeye başladıysa BBL tedavisi ile tanışmalısınız. Öte yandan, cilt sorunları sadece orta ve ileri yaştaki kişilere özgü bir mesele değil. Yaşınızın genç olmasına karşın yukarıda yazdığımız tarzda problemleriniz varsa, cildinizdeki sarkmalar canınızı sıkıyorsa BBL uygulaması sizin için de uygun demektir, üstelik çok da güzel sonuçlar verir.

BBL ne demektir?

BBL cildi genetik olarak yenilemek, ciltte farklı etkenlerden dolayı oluşmuş görünüm bozukluklarını ve hasarlarını onarmak amacıyla tasarlanmış özel bir lazer sistemidir. Bu sistemin içindeki geniş bant lazer ışıkları yıpranmış cilt hücrelerine nüfuz ederek onların yenilenmesini sağlar. BBL’in bu kadar popüler bir cilt germe uygulaması olmasının sebeplerinden birinin sistemin bunu cildi soymadan ve tahriş etmeden yapması olduğunu söyleyebiliriz.

BBL tedavisi neden avantajlıdır?

Araştırmalar BBL uygulaması yaptıran kişilerde doku kalınlığının ve dokulardaki nem oranının arttığını, tedaviden sonra 1300’ yakın genin yenilendiğini gösteriyor.
 BBL yanma, döküntü, ödem, şişlik gibi reaksiyonlara yol açmıyor; gözlere veya yüzün başka bir kısmına zarar vermiyor.
Uygulama kısa sürüyor (30 – 60 dakika arasında) ve gayet konforlu bir şekilde gerçekleşiyor.

BBL tedavisi yaptırdıktan sonra hayatınıza, günlük alışkanlıklarınıza bir kısıtlama getirmeniz gerekmiyor. Birçok uzmanın önerdiği böyle iddialı, pek çok şey vaat eden bir yöntemin birtakım komplikasyonları olmasını bekleyebilirsiniz ama hayır, BBL için böyle bir durum söz konusu değil.

BBL vücudun hangi bölümlerine uygulanıyor?

BB tedavisi yaptırmak isteyen kadın ve erkeklerin büyük kısmı sistemin yüz ve boyun gençleştirme özelliğiyle ilgililer. Yaşlanma karşıtı tedaviler günümüzde büyük talep görüyor biliyorsunuz. 40 yaş civarındaki bayan ve erkekler yavaş yavaş sarkmaya başlayan ciltlerini ve bozulmaya başlayan çene hatlarını Forever Young BBL yöntemiyle toparlamayı tercih ediyorlar. Fakat BBL çok yönlü bir tedavi, bundan yukarıda söz etmiştik. Yüzünüzdeki aknelerden, kol ve bacaklarınızın iç kısımlarındaki sarkmalardan, güneş lekeleri vb. lekelerden şikayetçiyseniz BBL tedavisi size en iyi, en verimli sonuçları sunacaktır.

BBL tedavisinin cildi 8 – 10 yıl önceki haline döndürdüğü doğru mu?

Evet, bu doğru. Kuşkusuz istisnalar vardır, örneğin cilt yaşlanmasının aşırı bir seviyeye varmış olması durumunda bu derece bir değişiklik sağlanamayabilir ama büyük oranda doğru. Bu sonucu almak için yapmanız gereken şey cildinize en az 3 haftalık aralıklarla ve en az 3 seanslık BBL tedavisi uygulatmak. Cildiniz fazlaca hasar görmüşse veya e seansla sağlanabilenden daha iyisini istiyorsanız bu sayı 5 veya 6’ya çıkabilir. Ondan sonra 10 yıl önceki fotoğraflarınıza bakın ve aradaki farkı görün. Bu tedaviyi yaptırmış insanların durumu bunu gösteriyor. Bu bir varsayım veya umut edilen bir şey değil yani, test edilip onaylanmış bir gerçek.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"BBL Tedavisi Forever Young ile Cilt Yenileme Uygulaması" Yorumları

Misafir Avatar
BBL Tedavisi 3 yıl önce

bbl tedavisi gerçekten mükemmel sonuçlar veriyor. dr. yasemin hızarcı bbl tedavisi , bbl lazer uygulamaları konusunda en iyilerden.

"BBL Tedavisi" Kategorisinden Diğer Haberler